• https://www.facebook.com/ceyhanmedyaevi01
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+908502410251
  • https://www.twitter.com/cmedyaevi
  • https://www.instagram.com/ceyhanmedyaevi
  • https://www.youtube.com/channel/UCx_ZA_Cc2gEJpD2Qulw2sRA?view_as=subscriber

1-      Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Hedef kitlenizin dikkatini çekmek birkaç saniyenizdir, bunun sonucunda web siteniz görsel olarak çarpıcı olmalı ve akılda kalıcı bir izlenim yaratmalıdır.

Müşterilerimize yaratıcı çözümler üretmek için veri analizleri kullanarak küçük ekipler halinde web tasarım hizmeti sunmaktayız. Tasarlamadan önce dinleriz, sonra yeni fikirler üretip müşterilerimize sunarız. Süreçlerimizi belirli hedeflere daha uygun olacak şekilde test eder, geliştirir ve özelleştiririz. Sektörünüzdeki dijital deneyimi yeniden tanımlamak için çalışırız.

2-      Web Sitesi Güncelleme Hizmetleri

Sitenizi güncel tutun, ziyaretçilerinizi etkileyin zamanınız mı yok bu işlemi sizin yerinize biz yapalım.

Grafikler, makaleler, yazılar görseller, sayfa optimizasyonu – her biri, web sitenizin başarısının anahtarıdır; ziyaretçilerinizi heyecanlandırır, ikna eder ve ilgi çekmek için yardımcı olurlar.

 

Websitesiyönerimi, içerik veya grafik görsel güncellemeleri, sayfa eklemeleri, CMS veya E-ticaret yönetimi ,ürün girişi, fikir ve öneri paylaşımı konusunda ve bu servislerden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için hazır bulunan üst düzey BT Uzmanı, yazılımcı ve web master uzmanları size doğrudan erişim sunar.

Günümüzün bilinçli tüketicisi, güvenilirliğinizi değerlendirmek için web sitenizi çabucak bulabilir, zaman ve paraya layık olup olmadığınızı belirleyebilir. Bozuk, kararsız ve / veya savunmasız bir web sitesiyle dönüşümleri kaybetmeyin. 50'den fazla alana ev sahipliği yapmaya , insanlara 75'den fazla aylık bakım talebine cevap verebilecek güce sahip olduk ve çoğu talebin 24 ila 48 saat içinde çözülmesiyle 1-2 saat ortalama yanıt süresine sahibiz . Evet, Çekirdek Takımımız oldukça şaşırtıcı.